Hotline: 0948 312 889
Pondelok - Piatok 8:00 - 16:00
  • Money S3 v cloude profesionálne
  • navrh-sprava-podpora-pomoc

SPRÁVA INFORMAČNÝCH TECHNOLÓGII A INFORMAČNÝCH SYSTÉMOV

Spravujeme počítače, siete, aktívne sieťové prvky, servery a softvér

logo microsoftlogo ubuntu   logo debian

SME ZAOSTRENÍ NA ZÁKLADNÉ IT PILIERE

DÁTA - bezpečne uložené dáta na viacerých fyzických miestach. Pravidelné automatické zálohovanie mimo pracovej doby a rýchle možnosti obnovy.

OCHRANA - ochrana systému a dát pred únikmi a útokmi z vnútra a z vonku. Priorita je zabrániť škodám z útokov, vírusov a softvérov, ktoré zašifrujú disk a žiadajú výkupné.

JEDNODUCHOSŤ - intuitívne prostredie uľahčuje prácu užívateľom so základnými IT znalosťami a zvyšuje efektivitu skúseným užívateľom.

NASTAVENIA - prispôsobujeme správanie sa operačného systému a programov tak, aby práca bola príjemná a pohodlná užívateľovi najmä v častých úkonoch. Okrem iného takto zvýšujeme schopnosť koncentrovať sa na podstatné aktivity.

RÝCHLOSŤ - 80% činností často neprináša priamo požadované výsledky, ale spraviť sa musia. Rýchle skratky a optimalizácia krokov v systéme a programoch skrátia čas stravený nad opakovanými, rutinnými činnosťami a viac času zostane na produktívne úlohy.

SIEŤ - zdieľanie a práca na spoločných dátach a programoch s prepojním 2 až 200 počítačov s pokročilým nastavením práv a obmezdzení.