Pondelok - Piatok 8:00 - 16:00
Hot-Line: 0948 312 889 Hot-Mail: j3...@...j3.sk
  • Money S3 v cloude profesionálne
  • navrh-sprava-podpora-pomoc

Účtovný program Money S3

Money S3 je kompletný ekonomický program pre malé firmy, živnostníkov a účtovníkov od spoločnosti Solitea Slovensko, a.s.

Účtovníctvo a daňové priznania

priznanie k DPH a kontrolný výkazVšetko čo podľa zákona potrebujete k vedeniu jednoduchého alebo podvojného účtovníctva už Money dávno dokáže. Vďaka funkciám ako sú typy dokladov, voľným predkontáciám, automatickému importu, zaúčtovania výpisu z banky, ... viete zaúčtovať viac dokladov, za kratší čas a s minimalizáciou možných omylov. Vygenerovanie a podanie elektronických priznaní pre daňový úrad je veľmi jednoduché vďaka sprievodcovi priznaním v duchu myšlienky: "klik, klik, klik, hotovo."

Fakturácia, skladová evidencia a predaj cez registračné pokladnice
automatické vystavenie faktúry zo zálohovej faktúryVystaviť faktúru zo zálohovej faktúry vie Money aj bez otázok. Stačí správne kliknúť a nová faktúra je pripravená na tlač alebo odoslanie ako pdf príloha cez email.
Podobne jednoduchá je práca s prepracovanými funkciami skladu v Money S3.
Predávať a prijímať hotovosť alebo platbu platobnými kartami viete v Money alebo v programe Kasa, ktorá je súčasťou každého kompletu Money. Kasa predstavuje zjednodušené prostredie pre predaj zákazníkom, ktorým vystavuje doklad cez elektronickú registračnú pokladnicu. Money sa bežne prepája s fiškálnymi pokladňami alebo tlačiarňami od spoločností Bowa, Varos Trade a Elcom. 
modul eshop konektor pre Money S3eShop

Modul E-shop konektor zjednodušuje synchronizáciu medzi Money S3 a Vašim eShopom. Jedným kliknutím odošlete do internetového obchodu ponuku tovaru s podrobnosťami, cenami a obrázkami produktov a zároveň stiahnete objednávky od zákazníkov s ich adresami. Komunikácia prebieha v univerzálnom formáte XML. Tvorcom web-shopu vieme poskytnúť technickú podporu pre plné využitie funkcii modulu E-shop konektor s Vaším elektronickým obchodom.

Mzdová agenda a výkazy

Money S3 poskytuje všetko čo potrebuje väčšina mzdových účtovníkov na spracovanie miezd zamestnancov. Pohodlne vytvoríte všetky mzdy, mesačné výkazy, prehľady, ročné zúčtovania a hlásenia. Vytvorené mzdy môžete automatizovane zaúčtovať. Vzniknú tak záväzkové doklady, z ktorých je možné vytvoriť dávkový platobný príkaz pre Vašu banku a tým vyplatiť zamestnancom výplaty a štátu nevyhnutné odvody vždy v správnej výške a na správne čísla účtov.

Jednoduché ovládanie a výborná orientácia

menu ribbon v Money S3Pracovať rýchlo a efektívne v Money S3 sa naučí každý aj vďaka prepracovanému a prehľadnému menu známeho ako "Ribbon" alebo stuha známe z produktov MS Office. Intuitívnosť je silnou stránkou programu. Správny zoznam dokladov viete rýchlo zobraziť preklikom medzi obľúbenými záložkami.

Súvisiace doklady na jeden dvojklik

väzby dokladov v Money S3Prehľadné väzby medzi dokladmi Vám umožňujú rýchlo a jednoducho dvojklikom vstupovať od prvotného po posledný doklad celého účtovného prípadu. Odomknutý doklad je možné aj rovno upraviť alebo doplniť o chýbajúce informácie.